زیباترین خواندنیهای روانشناسی ذهن،موفقیت،ثروت،روابط،جذابیت،هیپنوتیزم،حافظه،دانلود کتاب،سخنرانی و .
6 - پنج راه برای شیفته کردن دیگران
۸۹/۰۸/۰۷ ساعت | نوشته ‌شده به دست یه پسر 32 ساله | ( )
 سلام دوستای عزیزم با تشکر از همه نظرات و لطفهای پر احساستون .

 دوست دارید بدونید که :

 • چگونه ديگران را عاشق خود کنيد ؟
 • چگونه مردان را مجذوب خود نمائید ؟
 • چگونه زنان را دیوانه خود نمائید ؟
 • چگونه يک پسر را مجذوب خود کنيد ؟
 • چگونه یک دختر را مجذوب خود کنید ؟
 • چگونه با ديگران صحبت کنيد ؟
 • چگونه مي توان بر ديگران نفوذ کرد ؟
 • چگونه همسر خود را علاقمند نگه داريد؟
 • چگونه ديگران را به خود جذب کنيد؟
 • چگونه همسرتان را مجذوب خود كنيد؟
 • چگونه شخصيّتي محبوب داشته باشيم؟
 • ...

خلاصه اگر دوست دارید روشها و تکنیکهایی رو یاد بگیرید که بتونید دلربای همه باشید یه مدت هر روز به این وبلاگ سر بزنید و چیزهایی رو که یاد میگیرین بکار ببرین تا خودتون نتایجش رو در عمل ببینید .

قسمتهای قبلی این مقالات را میتونید در پستهای قبلی بخوانید و اما حالا :

چگونه ديگران را جذب و مجذوب كند ؟

پنج راه برای شیفته کردن دیگران

مهمترین نکته اینست که شما چگونه در هنگام حضورتان با استفاده از شیفته کردن دیگران بهترین احساسی را که انها در حضور شما دارند ایجاد کنید . خوشبختانه ما میدانیم چگونه در مردم احساس خوبی نسبت به خودشان ایجاد کنیم . این پنج روش کلیدی را می توان بدین صورت نام برد :

 1. پذیرش
 2. قدردانی
 3. تائید
 4. تحسین
 5. توجه  

۱ - پذیرش :بزرگترین هدیه ای که شما می توانید به اشخاص دیگر بدهید جایگاه توجه بدون قید و شرط است یعنی شما آن ها را کاملا همانگونه که هستند بدون هیچ محدودیتی بپذیرید . هیچگاه از انها انتقاد نکنید یا ایرادهای انها را نگیرید . هر چیزی که مربوط به آنها می باشد را کاملا به عنوان یک چیز شگفت انگیز بپذیرید . این اولین مرحله ی شیفته کردن خواهد بود .

و اینکه چطور این پذیرش کامل را نشان دهید بسیار ساده است :

لبخند بزنید ! هنگامیکه شما در لحظه دیدار دیگران لبخند می زنید ٬ ارزشی که آنها برای خودشان قائل هستند به طور خودکار به بالا می جهد . آنها نسبت به خودشان احساس خوشحالی می کنند . احساس می کنند که مهم و ارزشمندند و کسی را که این احساس را در آنها به وجود اورده است دوست خواهند داشت و قبل از آنکه کلامی بگویید شیفته شما خواهند شد .

۲ - قدردانی : هر کجا که از دیگران برای کارهایی که انجام داده اند ٬ چه بزرگ و چه کوچک ٬ قدردانی کنید ارزش خودانگار آنها بالا خواهد رفت . آنها احساس اهمیت و ارزشمندی بیشتری می کنند و خود را تواناتر و شایسته تر می یابند . ذهنیت و احترامشان نسبت به خودشان بهبود یافته و بالا می رود .

و اینکه شما چگونه این احساس عالی را به دیگران القا کنید ؟

بسیار ساده است ٬ برای هر دلیل کوچک یا بزرگی در هر موقعیتی فقط بگوئید :"متشکرم" رفتار تشکر آمیز در مقابل هر کس و در ازائ هر کاری که برایتان انجام می دهند را در خود بوجود آورید . از منشی تان به خاطر کارش ٬ از نامزدتان به خاطر کمک هایش و از کودکتان به خاطر انجام آنچه که به آن افتخار می کنید تشکر کنید .

این کار دو نتیجه به دنبال خواهد داشت . هرگاه که به دیگری لبخند می زنید و از او تشکر می کنید نه تنها ارزش خود انگار و احساس مهم بودن را در او به مقدار زیادی بالا می برید ٬ بلکه همین کار را برای خودتان نیز انجام می دهید . دقیقا هنگامیکه کاری می کنید یا حرفی میزنید که دیگران خودشان را بیشتر دوست داشته باشند شما نیز خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت .

و هنگامیکه خودتان را بیشتر دوست داشته باشید دیگران را خالصانه تر دوست دارید و به آنها اهمیت میدهید و در ادامه به اینکه چگونه بر دیگران تاثیر خوبی بگذارید فکر خواهید کرد و در نتیجه طبیعی تر دیگران را شیفته خود خواهید کرد .

۳ - تایید : آن چیزی است که کودکان برایش گریه می کنند و مردان برایش می میرند . همه انسانها در طول حیاتشان بطور نا خودآگاه نیاز عمیقی به تایید اعمالشان دارند . هیچ مقداری از تایید ٬ شما را برای مدتی طولانی راضی نخواهد کرد . نیاز به تایید مثل نیاز به غذا و ارامش همیشگی است آنهایی که بطور مداوم به دنبال فرصتی برای تایید دیگران هستند هر جا که بروند مورد استقبال قرار می گیرند .

شاید بهترین تهریف برای تایید ٬ ستودن باشد . این مطلب بسیار مهمی است که دوباره به آن اشاره خواهیم کرد . فقط به خاطر داشته باشید . هر گاه که شما کسی را به خاطر آنچه که انجام داده است ستایش می کنید ارزش خودانگاره اش بالا میرود و احساسی عالی نسبت به خودش پیدا می کند و در نظرش شما فردی فوق العاده جالب ٬ قابل اعتماد و دوست داشتنی می شوید و کاملا شیفته شما می گردد .

۴ - تحسین : " آبراهام لینکلن " می گوید : " هر کسی تحسین شدن را دوست دارد " هنگامی که شما شخصی را خالصانه و بی ریا به خاطر اموالش ٬ ویژگیهای خاصش یا انجام کارهایش مورد تحسین قرار می دهید ٬ به طور خودکار احساس بهتری نسبت به خودش پیدا خواهد کرد . احساس مورد تایید بودن ٬ شناخته شده بودن ٬ ارزشمند بودن و مهم بودن پیدا می کند در نتیجه ابتدا خودش و سپس شما را بیشتر دوست خواهد داشت .

تحسین ویژگیهای شخصی یک نفر مثل وقت شناسی یا پشتکار در انجام کارها ٬ موفقیت در گرفتن یک جایزه یا رسیدن به یک هدف ٬ تحسین برای چیزهای کوچک به اندازه چیزهای بزرگ ٬ راهنمای شما خواهد بود . همیشه به دنبال چیزی باشید تا دیگران را تحسین کنید پس از انجام آن دیگران شما را بیشتر دوست خواهند داشت و شیفته شما خواهند شد .

۵ - توجه : شاید این مهمترین رفتار مورد نظر ما باشد و مضوع فصل های بعدی هم خواهد بود . این قویترین رفتار برای ساختن ارزش خودانگار و کلید شیفته کردن فوری دیگران است . هنگامیکه شما توجه کاملی به یک نفر می کنید آنها احساس ارزش و اهمیت بیشتری می کنند و شما را دوست خواهند داشت .

اینها پنج وسیله نیرومند می باشند که تاکنون برای ساختن شخصیت خودانگار ساخته شده اند اگر شما بتوانید با تمرین مداوم در این رفتار ماهر شوید تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین افراد در محدوده زندگی شخصی و شغلی می شوید .

ادامه دارد ...


منبع مطلب : قدرت ذهن من ( قلعه موفقیت )
 
موضوعات
دیگر موارد